Sylwetka na wiosnę


Za oknami pierwszy powiew wiosny, czas przejścia z zimowego marazmu do pełni życia. W tym okresie, każdy z nas chciałby wyglądać szczupło i zdrowo. Po niesprzyjającej zimie, chcielibyśmy poprawić nasz wygląd oraz kondycję.   Nawet idealne oraz sprawdzone diety odchudzające mogą okazać się niewystarczające. Najlepszym sposobem na osiągnięcie doskonałej formy są regularne ćwiczenia, dzięki którym, oprócz wspaniałej sylwetki, zyskamy również lepsze samopoczucie. Dlatego też przygotowaliśmy dla Was serię nieskomplikowanych ćwiczeń, które w połączeniu ze sprawdzonym i efektywnym odchudzaniem pozwolą szybko uzyskać wymarzoną sylwetkę: płaski brzuch, smukłe uda, kształtną pupę oraz piękne plecy i zgrabne nogi.Wszystkie ćwiczenia możesz wykonywać w domu.

Płaski brzuch
Połóż się na plecach na rozłożonym ręczniku lub karimacie. Ugięte w kolanach nogi unieś nad podłogę, zachowując kąt prosty pomiędzy udami a łydkami. Ręce ułóż wzdłuż tułowia. Delikatnie unoś ramiona w stronę kolan tak, aby pracowały mięśnie brzucha, nie kręgosłupa. Pamiętaj nogi pozostają nieruchomo. Ćwiczenie powtórz 10-20 razy. Codziennie dodawaj 10 powtórzeń więcej.


Kształtna pupa
Połóż się na plecach i ugnij kolana podnosząc pośladki. Stopy powinny leżeć płasko. Podnoś biodra i opuszczaj powoli, powtarzając ruch płynnie od 10 do 20 razy. Codziennie dodawaj 5 powtórzeń.


Smukłe uda
Połóż się na plecach i ugnij kolana. Podnieś lekko głowę, zakładając ręce za kark. Powoli, wraz z wydechem, unoś wyprostowaną nogę na kilka sekund. Powtórz ćwiczenie od 10 do 20 razy, na jedną, a następnie na drugą nogę.


Ładne plecy i zgrabne nogi  

Połóż się na brzuchu na zwiniętym kocu. Biodra muszą mocno przylegać do koca. Łokcie oprzyj o podłogę. Nogę zgiętą w kolanie pod kątem prostym unieś na kilka sekund tak, aby poczuć napięcie mięśnia w pośladku. Mięśnie pleców również muszą być napięte. Powtarzaj ćwiczenie 20 razy naprzemiennie zmieniając nogi.


Dzięki tym regularnym ćwiczeniom (raz dziennie) odchudzanie będzie łatwe i przyjemne, a Ty będziesz mógł w bardzo krótkim czasie pochwalić się smukłą i jędrną sylwetką.

 

Nasza Klasa Wykop

 

Dobierz idealne ćwiczenia dla siebie!


Założ konto!