Nowa odsłona Bfit!
Idzie lato a razem z nim nowa odsłona BFIT, wzbogacona o kolejne pomysły na proste i sprawdzone odchudzanie! Co nowego? 

Przede wszystkim Tabele kaloryczne. Licznie pisaliście do nas, że "taki portal po prostu powinien je mieć" - no to są. I to w jakim wydaniu :) Znajdziecie mnóstwo produktów spożywczych i gotowych dań. Sprawdzicie ich wartość kaloryczną i poznacie zawartość składników odżywczych zawartych w spożywanych posiłkach: białek, tłuszczy, węglowodanów oraz błonnika pokarmowego.
TAK, BŁONNIKA. Tak bardzo istotna wartość dla wszystkich, którzy stawiają na zdrowy styl życia i DO TERAZ tak trudno dostępna. 
Wszystkie wyżej wymienione wartości możecie sumować w Kalkulatorze, dzięki czemu będziecie mogli szczegółowo zapisywać spożyte w ciągu dnia kalorie oraz inne niezbędne wartości odżywcze. Z kalkulatorem stosowana przez Was  dieta odchudzająca będzie jeszcze bardziej prosta i przyjemna.

Ponadto na stronie pojawiła się większa ilość kalkulatorów - teraz możecie się mierzyć i ważyć na kilka sposobów: BMI, WHR, NMC.
Po rejestracji nowa funkcjonalność Kalendarza. Możliwość ustawienia prywatnych przypomnień, zapisywanie i porównywanie swoich wyników... Tyle tego jest... Zarejestruj się i sprawdź!

Dziękujemy Wam za wszystkie sugestie i pomysły!

 

 

Nasza Klasa Wykop

 

Dobierz idealną kurację dla siebie!


Założ konto!