Tabele kaloryczne

 

Chcesz przytyć, zrzucić kilka kilogramów, a może po prostu zdrowo się odżywiasz i sprawdzasz ilość kalorii oraz wartość odżywczą swoich potraw? Tutaj znajdziesz wszystkie interesujące Cię informacje!

Kaloryczność produktów spożywczych oraz dań gotowych do spożycia takich jak zupy, dania jarskie, mięsne, itp. Ponad to zawartość składników odżywczych zawartych w spożywanych posiłkach: białek, tłuszczy, węglowodanów oraz błonnika pokarmowego! Kalkulator kalorii jest więc nieodzownym wsparciem przy wszelkich dietach i odchudzaniu się. Dzienny jadłospis nie powinien bowiem przekraczać 1000 kalorii. Tylko wtedy organizm korzysta ze swych zapasów zmagazynowanych w postaci tłuszczu, którego tak bardzo chcemy się pozbyć. Dzięki kalkulatorowi obliczysz czy ilość spożywanych kalorii wraz z pożywieniem nie jest zbyt wysoka lub zbyt niska.
Nie wiesz ile kalorii dziennie potrzebuje Twój organizm? Przejdź do zakładki 'Kalkulatory', tam znajdziesz Kalkulator CPM (Całkowitej Przemiany Materii), który w prosty sposób pomoże Ci obliczyć dzienne zapotrzebowanie kaloryczne.